x
sadsad x
asdasd

  
k.Bayram.jpg (572 KB)

Hakkımızda

Cankurtaran Gıda


Firmamız İstanbul’un tarihle içiçe olan alışveriş merkezi Eminönü Mısır Çarşısı’nda yarım asırdan uzun bir süredir hizmet vermektedir. Firmamız, 1946 yılında babamız Mehmet TUNCER tarafından Mısır Çarşısı’nda kurulmuştur.
Cankurtaran Gıda 1946 senesinden beri her gün kendini gelişen teknoloji ile yenilemiş, geniş ürün yelpazesi ile günümüze kadar ulaşmıştır. Cankurtaran Gıda kuruluşundan beri müşterisine en iyi hizmeti verebilmek için çalışmakta ve müşterisini memnun etmek için hiçbir şeyden ödün vermemektedir. Özellikle hijyene çok önem vermekteyiz.
Ürünlerimizi kendi isteğimiz doğrultusunda uzun senelerdir kaliteli üretcilere yaptırmaktayız. Tüm ürünlerimizde iddialı olmakla birlikte, en iddialı ürünlerimiz arasında: Erzincan’dan gelen keçi ve bidon tulumu, Çanakkale eski kaşarı, yine Çanakkale’den Ezine beyaz peyniri, Kayseri’den özel pastırma çeşitleri, Hakkari ve Siirt yörelerinden karakovan balı, Kars’tan gelen gravyer peyniri, İzmir’den tulum peyniri, Bursa Gemlik’ten siyah ve sele zeytinleri ve manda sütü kaymağıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.